National Championships Australia - Road Race

: Buninyong > Buninyong

Sunday 10th January (2016)

Classification: NC

Category: Int. Men

Distance: 183.6km

1. au
BOBRIDGE Jack
Trek-Segafredo
04:40:30
2. au
MEYER Cameron
Team Dimension Data for Qhubeka
2:52
3. au
LANE Patrick
Avanti IsoWhey Sports
3:53
4. au
HAAS Nathan
Team Dimension Data for Qhubeka
4:56
5. au
MCCARTHY Jay
Tinkoff
-
6. au
GERRANS Simon
Orica GreenEDGE
-
7. au
SPOKES Samuel
Drapac Professional Cycling
-
8. au
HUCKER Robbie
Avanti IsoWhey Sports
-
9. au
SHAW Patrick
Avanti IsoWhey Sports
-
10. au
CLARK Matthew
Satalyst Verve Racing Team
-
11. au
CANTY Brendan
Drapac Professional Cycling
-
12. au
O\' BRIEN Mark
Avanti IsoWhey Sports
5:02
13. au
DYBALL Benjamin
9:18
14. au
ROE Timothy
Drapac Professional Cycling
-
15. au
CLARKE Jonathan
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
-
DNF. au
WATTS Aaron
-
DNF. au
TREGOWETH Sam
-
DNF. au
BOOGERT Christopher
-
DNF. au
FRISBY Travis
-
DNF. au
EVANS Sam
-
DNF. au
SCARFE Dale
-
DNF. au
BLANCO Emmanuel
-
DNF. au
WALKER Kane
-
DNF. au
SATCHELL Allan
-
DNF. au
GILLETT Rhys
-
DNF. au
PATON Kieran
-
DNF. au
PULBROOK Danny
-
DNF. au
ELLIOTT Nathan
Kenyan Riders Downunder
-
DNF. au
SUNDERLAND Scott
Team Illuminate
-
DNF. au
O\' SULLIVAN Callum
-
DNF. au
DEVER Rowan
-
DNF. au
CRAWFORD Jai
Kinan Cycling Team
-
DNF. au
BENSLEY Nick
-
DNF. au
WINN Chris
Satalyst Verve Racing Team
-
DNF. au
BONAIL Frederick
-
DNF. au
TASSELL Christopher
-
DNF. au
SULZBERGER Wesley
Kinan Cycling Team
-
DNF. au
CALLAGHAN Jay
-
DNF. au
HERFOSS Troy
-
DNF. au
BARLIN Chris
-
DNF. au
CUSWORTH Steven
-
DNF. au
FEATONBY Jesse
-
DNF. au
CANNY Tim
-
DNF. au
MULHERN Mitchell
Satalyst Verve Racing Team
-
DNF. au
MARSHALL Ben
-
DNF. au
SPENCER Trevor
-
DNF. au
CRAMERI Alistair
-
DNF. au
O'CALLAGHAN Shaun
-
DNF. au
JAYNE Sebastian
-
DNF. au
WOOLLEY Darcy
-
DNF. au
CUMMINGS James
-
DNF. au
HILL Liam
Kenyan Riders Downunder
-
DNF. au
NEUMANN Mitch
-
DNF. au
CULEY Marcus
-
DNF. au
HEPBURN Michael
Orica GreenEDGE
-
DNF. au
BONELLO Daniel
St. George NRS Cycling Team
-
DNF. au
MASTERS Leslie
-
DNF. au
CAMERON Jeremy
-
DNF. au
SMITH Stuart
-
DNF. au
CAMERON Timothy
-
DNF. au
PRETE Joshua
-
DNF. au
HUTTON Craig
-
DNF. au
IVORY Cameron
-
DNF. au
MCINNES Jeremy
-
DNF. au
COATES Thomas
Kenyan Riders Downunder
-
DNF. au
KEY Ashleigh
-
DNF. au
SULLY Fergus
-
DNF. au
SPURRELL Tyler
-
DNF. au
MICHELIN-BEARD Ivan
-
DNF. au
SATCHELL Todd
-
DNF. au
LEAPER Tom
-
DNF. au
PORTE Richie
BMC Racing Team
-
DNF. au
HOWARD Leigh
IAM Cycling
-
DNF. au
RENSHAW Mark
Team Dimension Data for Qhubeka
-
DNF. au
KERBY Jordan
Drapac Professional Cycling
-
DNF. au
JONES Brenton
Drapac Professional Cycling
-
DNF. au
PHELAN Adam
Drapac Professional Cycling
-
DNF. au
CLARKE William
Drapac Professional Cycling
-
DNF. au
SULZBERGER Bernard
Drapac Professional Cycling
-
DNF. au
BROWN Graeme
Drapac Professional Cycling
-
DNF. au
VON HOFF Steele
One Pro Cycling
-
DNF. au
O\' SHEA Glenn
One Pro Cycling
-
DNF. au
CROME Sam
Avanti IsoWhey Sports
-
DNF. au
LOVELOCK-FAY Mitchell
-
DNF. au
HAYMAN Mathew
Orica GreenEDGE
-
DNF. au
EDMONDSON Alexander
Orica GreenEDGE
-
DNF. au
DENNIS Rohan
BMC Racing Team
-
DNF. au
EWAN Caleb
Orica GreenEDGE
-
DNF. au
CLARKE Simon
Cannondale Pro Cycling Team
-
DNF. au
HANSEN Adam
Lotto Soudal
-
DNF. au
VAN DER PLOEG Neil
Avanti IsoWhey Sports
-
DNF. au
DURBRIDGE Luke
Orica GreenEDGE
-
DNF. au
MEYER Travis
Drapac Professional Cycling
-
DNF. au
NORRIS Lachlan
Drapac Professional Cycling
-
DNF. au
HOWSON Damien
Orica GreenEDGE
-
DNF. au
DOCKER Mitchell
Orica GreenEDGE
-
DNF. au
EARLE Nathan
Drapac Professional Cycling
-
DNF. au
HAIG Jack
Orica GreenEDGE
-
DNF. au
LAKE Sean
Avanti IsoWhey Sports
-
DNF. au
GIACOPPO Anthony
Avanti IsoWhey Sports
-
DNF. au
WILKINS Stuart
-
DNF. au
EVANS David
-
DNF. au
ANDREWS Paul
-
DNF. au
ROMANIS Zeth
-
DNF. au
GILLMAN-WELLS Jeremy
-
DNF. au
CASEY Peter
-
DNF. au
IACUONE Alan
-
DNF. au
MILOSTIC Peter
-
DNF. au
SHAW Stuart
-
DNF. au
WHITE Nathan
-
DNF. au
SIMMONDS Leo
-
DNF. au
STRACHAN Joel
Satalyst Verve Racing Team
-
DNF. au
TALBOT Brodie
St. George NRS Cycling Team
-
DNF. au
WOODS Nick
St. George NRS Cycling Team
-
DNF. au
DUTTON Jay
St. George NRS Cycling Team
-
DNF. au
PARKER Luke
State of Matter MAAP Racing
-
DNF. au
WOHLER Alex
State of Matter MAAP Racing
-
DNF. au
TAYLOR Joshua
State of Matter MAAP Racing
-
DNF. au
ROBINSON Thomas
State of Matter MAAP Racing
-
DNF. au
COPP Jayden
State of Matter MAAP Racing
-
DNF. au
SMYTH Alexander
State of Matter MAAP Racing
-
DNF. au
VOLKERS Samuel
-
DNF. au
BAYLY Cameron
Attaque Team Gusto
-
DNF. au
HILL Benjamin
Attaque Team Gusto
-
DNF. au
GUY Timothy
Attaque Team Gusto
-
DNF. au
IRVINE Saxon
-
DNF. au
EVERS Craig
-
DNS. au
TOMLINSON Justin
-
DNS. au
LINDSAY Jack
-
DNS. au
WARD Kyle
-
DNS. au
VOLK Ned
-
DNS. au
MANTON Dave
-