Artigas De San Ramon

81. uy CAMARANO Joaquin
82. uy CAMARANO Santiago
83. uy JAMEN Diego
84. BARES Nestor
85. uy CACHES Marcos

Audax De Flores

121. MOREIRA Hugo
122. GONZALEZ Luis
123. uy MIRANDA Alberto
124. uy ASCONEGUY Jose
125. uy CALLORDA Cristian
126. ISLAS Lucas

Avai

51. ar MEDICI Matias
52. DE ASSIS Everson
53. br VEIGA Gilberto
54. br PEREIRA PINI Eduardo
55. FERAZAO Geovani
56. br LUIS REZENDE Edson

C A Progreso

201. uy SANCHEZ Juan
202. uy CAORSI Juan
203. uy PEREZ Matias
204. uy TRONCOSO Pablo
205. uy FLORES Leonel
206. COZZI Ignacio

C C Amanecer

221. uy GUEDES Ricardo
222. uy CASTEX Federico
223. uy RIVERO Andres
224. uy MOREIRA Gonzalo

C C Arcoiris

131. uy SASSO Andres Raul
132. LARRAMA Cristian
133. uy RAMIREZ Juan
134. uy VIERA Daniel
135. uy AVEIRO Nicolas

C C Carmelo

211. VIOLLLAZ Antonio
212. VICCICONDE Kevin
213. uy GUTIERREZ Cristhian
214. uy GUTIERREZ Alexander

Cc Maronas

181. uy BETANCOUR Diego
182. TORRES Gabriel
183. RODRIGUEZ Washington
184. DA ROSA Henry
185. SOSA Cristian

Centenario De Fray B

171. uy SILVA Walter
172. GALIAS Matias
173. GOMEZ Matias
174. uy FERNANDEZ Andres
175. uy RODRIGUEZ Jorge

Cerro Largo

111. uy PRESA Alan
112. PINTOS Pablo
113. uy CASTRO Bilker
114. uy GONZALEZ Diego
115. uy FERNANDEZ Geovane
116. uy MIRAGLIA Jose

Ciudad De La Paz

101. uy SILVA Daniel
102. uy CORUJO Cristian
103. uy RODRIGUEZ Sandro
104. FERREIRA Jorge

Club Ciclista Fenix

61. uy MOREIRA Mauricio
62. BARBOZA Rodrigo
63. uy MOREIRA Federico
64. MARTINEZ Luiz
65. uy MEMOLI Victor
66. uy DE FINO SILVEIRO Mariano

Danubio

251. uy MENDIVERRY Mariano
252. uy CHEVALLIER Hugo
253. DE LEON Fabricio
254. uy MAIDANA Leonardo

Dataro

1. br DA ROSA Cristian Egidio
2. uy CABRERA GONZALEZ Ramiro
3. br ROUX Aquila
4. br OLIVEIRA Thiago
5. br HENRIQUE Raphael
6. br HENRIQUE Leonardo

Estudiantes El Colla

161. uy NUñEZ Sixto
162. uy DUARTE Gregory
163. uy ANCHIERI Pablo
164. uy VANOLI Santiago
165. uy TAGLIABUE Gonzalo
166. uy ANSOLABEHERE Joaquín

Estudion De Minas

141. uy FARIñA Marcela
142. uy PRIORE Gerardo
143. GIMENEZ Sebastian
144. MANCUELLO Brian

F C De Rocha

191. uy GONZALEZ Mathias
192. uy ARAUJO Oscar
193. uy CANTI Rodrigo
194. uy TECHERA Juan

Los Matanceros

21. ar SIVORI Ariel
22. ar SIVIRI Alan Fernan
23. PAGANI Federico
24. ar BURGOIS Leo
25. ar TOLOSA Sebastián José
26. ar ESPíNDOLA Santiago Alejandro

Penarol De Colonia

151. uy CABRERA Cesar
152. SUáREZ Daniel
153. uy CRUZ Mauricio
154. uy UMPIERREZ Emiliano
155. SANTA CRUZ Bruno

Penarol De Maldonado

71. uy OLIVERA Eduardo
72. uy CACHES Juan
73. MENDEZ Angel
74. CASTAÑO Juan

San Antonio De Florida

231. uy MALDONADO Ignacio
232. uy MENDEZ Fernando
233. uy MALDONADO Anderson
234. uy GONZALEZ Walter
235. uy MONROY Pedro
236. uy CHIAZZARO Agustin Vidal

San Francisco Saude

41. br BIDO ARDUÍNO Giovane
42. br OLIVEIRA Jeovane
43. BIELINSK Mauricio
44. br GOMEZ Luis F
45. br DO NACIMENTO Rodrigo
46. br DUARTE Thiago

Santa Lucia

241. uy PRESA Julio
242. uy HERNANDEZ Juan
243. uy SCARFFONI Sergio
244. uy MONTERO Richard
245. gt HERNÁNDEZ Pablo

Schneck Alas Rojas

91. uy BRAVO Jorge Raúl
92. uy MASCARANAS Richard
93. uy PIAS TORRES Nestor
94. uy AGUILAR FIGUEIRAS Hector
95. uy ARACHICHU Nicolas
96. uy CABRERA Carlos

Sindicato Empleados Públicos of San Juan

11. ar JAVIER Gaston
12. ar MULLER Mauricio
13. PEREYRA Elias
14. ar ROSAS Laureano
15. ar DIAZ Dario
16. cl SARTASSOV Andrey

Start - Vaxes Cycling Team

31. cl MANSILLA Cristopher
32. us WEAVER Rolly
33. mx CORELLA Rene
34. cu MOGICA José
35. pl TOMASIAK Konrad
36. be VAN AKEN Matthias