Adria Mobil

61. hr ROGINA Radoslav
62. si FAJT Kristjan
63. si GOLCER Jure
64. DRINOVEC Matej
65. si NOVAK Domen
66. si PER Gorazd

An Post - Chain Reaction

141. be VEREECKEN Nicolas
142. au WATSON Calvin
143. ie SHAW Damien
144. nl BOVENHUIS Jasper
145. ie MCCONVEY Connor
146. ie WILSON Jack

Avc Aix-en-provence

201. CASTELLARNAU Florent
202. fr CHIOCCA Mathieu
203. CONVERSET Matthieu
204. fr DULIN Alexis
205. fr CHAMPOSSIN Odrian
206. fr VERINI Raphaël

C C Nogent Sur Oise

181. fr BACON Romain
182. fr BECRET Geoffroy
183. fr DUMONT Clement
184. fr GARBET Nicolas
185. fr LECROCQ Jérémy
186. fr RICHARD Louis

CC Etupes

191. fr DOUBEY Fabien
192. SEIGLE Romain
193. fr PLANTUREUX Mickaël
194. fr LAUBER Edouard
195. fr VINCENT Léo
196. fr ROBERT Maxime

Crelan - Vastgoedservice

121. be DRUYTS Gerry
122. be STEVENS Timothy
123. be JACOBS Pieter
124. be MEURISSE Xandro
125. nl RUIJGH Rob
126. be VAN DINGENEN Jordi

Dimension Data for Qhubeka

161. za GIBBONS Ryan
162. JAYDE Julius
163. za GIRDLESTONE Keagan
164. er EYOB Metkel
165. za DE BOD Stefan
166. er GEBREIGZABHIER Amanuel

Equipe Cycliste Armée de Terre

101. fr BARBAS Yoann
102. fr FERASSE Thibault
103. LE ROUX Romain
104. fr MAINARD Jerome
105. fr RAIBAUD Jimmy
106. fr ROSTOLLAN Thomas

Gazprom-RusVelo

1. ru STASH Mamyr
2. ru SHALUNOV Evgeny
3. ru KUSTADINCHEV Roman
4. ru BOEV Igor
5. ru NIKOLAEV Sergey
6. ru ZAKARIN Aydar

HP BTP - Auber93

91. fr MENUT David
92. fr DASSONVILLE Flavien
93. fr FEILLU Romain
94. fr VIMPERE Theo
95. fr LEVARLET Guillaume
96. fr MALDONADO Anthony

Klein Constantia

111. pt MATOS Nuno
112. fr CAVAGNA Rémi
113. be MOLLY Kenny
114. de SCHACHMANN Maximilian
115. cz SCHLEGEL Michael
116. nz SCHREURS Hamish

Kolss BDC Team

21. ua GOLOVASH Oleksandr
22. ua BRATASHCHUK Andrii
23. ua VASILYEV Maksym
24. ua DZHUS Volodymyr
25. ua MALYNIVSKYI Vasyl
26. ua KULYK Andriy

Leopard Pro Cycling

151. de BROCKHOFF Jan
152. lu MORABITO Massimo
153. dk OLESEN Patrick
154. pt SILVESTRE Fábio
155. lu SCHLECHTER Pit
156. be VANDENBAK Laurent

Roubaix Lille Métropole

31. fr ANTOMARCHI Julien
32. fr BARBIER Rudy
33. fr PEREIRA Florent
34. be VANTOMME Maxime
35. fr LEVEAU Jeremy
36. fr TURGIS Jimmy

SEG Racing Academy

131. nl VAN DEN BERG Julius
132. ARIESEN Tim
133. au OVETT Freddy
134. dk KLARIS Magnus Bak
135. nl DE JONG Martijn
136. au SCHULTZ Nick

Stölting Service Group

11. de KAMNA Lennard
12. dk KAMP EGESTED Alexander
13. lu KIRSCH Alex
14. de KOEP Thomas
15. dk QUAADE Rasmus
16. de TENBROCK Jonas

Team Colpack

211. it MASNADA Fausto
212. it MUFFOLINI Luca
213. it TONIATTI Andrea
214. it VIERO Simone
215. it ORRICO Davide
216. it GAROSIO Andrea

Team Felbermayr - Simplon Wels

41. at EIBEGGER Markus
42. at RABITSCH Stephan
43. at SCHORN Daniel
44. at BIEDERMANN Daniel
45. de STEIMLE Jannik
46. de WEBER Johannes

Team Joker

71. KORSAETH Truls Engen
72. no STIEN Adrian Aas
73. no FORFANG Ole
74. no HALVORSEN Kristoffer
75. se LINDAU Philip
76. se WILSON Edvin

Vendee U Pays De La Loire

171. fr GAILLARD Marlon
172. fr HERBERT Charles
173. fr JOURNIAUX Axel
174. fr MAITRE Florian
175. fr OURSELIN Paul
176. fr RIVIERE David

Verandas Willems Cycling Team

81. be CORDEEL Sander
82. be DUPONT Timothy
83. be GHYSELINCK Jan
84. lt KRUOPIS Aidis
85. be CALLEEUW Joeri
86. DHAENE Brecht

Wallonie - Bruxelles

51. be PLANCKAERT Baptiste
52. be HABEAUX Gregory
53. be DERUETTE Thomas
54. be STASSEN Julien
55. be DELFOSSE Sebastien
56. be PARDINI Olivier