An Post - Chain Reaction

121. be VEREECKEN Nicolas
122. be WASTYN Emiel
123. ie WILSON Jack
124. nl BOVENHUIS Jasper
125. au WATSON Calvin
126. ie MONTGOMERY David

Androni Giocattoli - Sidermec

171. it BENFATTO Marco
172. it CHICCHI Francesco
173. it PACIONI Luca
174. it RATTO Daniele
175. it TALIANI Alessio
176. it VIGANO Davide

BKCP - Corendon

41. VAN DER POEL Mathieu
42. nl VAN DER POEL David
43. de WALSLEBEN Philipp
44. be BOSMANS Wietse
45. cz BOROS Michael
46. HOEYBERGHS Daan

Caja Rural - Seguros RGA

101. es ARAMENDIA Javier
102. es MAS BONET Lluís Guillermo
103. es PRADES Eduard
104. es MADRAZO RUIZ Ángel
105. pt GONçALVES Domingos
106. pt GONçALVES José

Cofidis, Solutions Crédits

1. se AHLSTRAND Jonas
2. fr BOUHANNI Rayane
3. fr HOFSTETTER Hugo
4. fr PEREZ Anthony
5. fr SENECHAL Florian
6. fr VENTURINI Clément

Delko Marseille Provence KTM

51. dk ANDERSEN Asbjørn Kragh
52. es ARISTI GARDOKI Mikel
53. co DUQUE Leonardo
54. fr GIRAUD Benjamin
55. ee LAAS Martin
56. fr MARTINEZ Yannick

Direct Energie

21. fr BOUDAT Thomas
22. fr COQUARD Bryan
23. fr GENE Yohann
24. fr MORICE Julien
25. fr PETIT Adrien
26. fr TULIK Angelo

Drapac Professional Cycling

181. au CLARKE William
182. au KERBY Jordan
183. nl KONING Peter
184. au LOWNDES Jason
185. nl MOURIS Jens
186. nz SCULLY Thomas

Equipe Cycliste Armée de Terre

11. fr GUYOT Yann
12. fr LEBRETON Kévin
13. LE ROUX Romain
14. fr MAINARD Jerome
15. fr POULHIES Stéphane
16. fr SINNER Benoit

Euskadi Basque Country - Murias

151. es BRAVO OIARBIDE Garikoitz
152. es ESTEVEZ SALAS Imanol
153. GONZáLEZ Adrián
154. es BAGüES KALPARSORO Aritz
155. es GONZALEZ PRIETO Aitor
156. es ITURRIA SEGUROLA Mikel

FDJ

71. fr CHAVANEL Sébastien
72. fr GENIEZ Alexandre
73. no HOELGAARD Daniel
74. fr LE BON Johan
75. fr MANZIN Lorenzo
76. fr OFFREDO Yoann

Fortuneo - Vital Concept

31. fr FEDRIGO Pierrick
32. fr DELAPLACE Anthony
33. fr BIDEAU Jean Marc
34. fr JARRIER Benoit
35. fr HIVERT Jonathan
36. fr FONSECA Armindo

Gazprom-RusVelo

191. ru MAIKIN Roman
192. ru BOEV Igor
193. ru SHALUNOV Evgeny
194. ru STASH Mamyr
195. ru NIKOLAEV Sergey
196. ru KUSTADINCHEV Roman

HP BTP - Auber93

91. fr DASSONVILLE Flavien
92. fr FEILLU Romain
93. fr GUAY Julien
94. ee JAKIN Alo
95. fr MALDONADO Anthony
96. fr MENUT David

Rabobank Development Team

61. nl BOL Cees
62. GODRIE Stan
63. nl NIEUWENHUIS Joris
64. nl GUNST Davy
65. nl TUSVELD Martijn
66. nl NIEUWPOORT Jelle

Roubaix Lille Métropole

81. fr ANTOMARCHI Julien
82. fr BARBIER Rudy
83. fr TURGIS Jimmy
84. fr LEVEAU Jeremy
85. be VANTOMME Maxime
86. fr PEREIRA Florent

Team Kuota-Lotto

141. de BACKOFEN Moritz
142. de FREIENSTEIN Raphael
143. de HATZ Christopher
144. de KNAUP Tobias
145. de MEISEN Marcel
146. de WEINZHEIMER Richard

Team Roth

111. it PASQUALON Andrea
112. fr BALDO Nicolas
113. it CECCHIN Alberto
114. ch LUKAS Jaun
115. ch PAGE Dylan
116. TOMIO Giacomo

Team Trefor

201. dk WüRTZ SCHMITZ Mads
202. dk FODER HOLM Daniel
203. dk ASGREEN Kasper
204. dk MOBERG JORGENSEN Christian
205. dk HYLDGAARD JEPPE Andreas
206. dk RIIS Thomas Nybo

Team Vorarlberg

131. fr KORETZKY Clément
132. ch SCHELLING Patrick
133. pt SOUSA Sérgio
134. es ZURITA Francesc
135. hu DER Zsolt
136. JäGER Patrick

Topsport Vlaanderen - Baloise

161. be LIETAER Eliot
162. RICKAERT Jonas
163. be SPRENGERS Thomas
164. be DE GENDT Aime
165. VERGAERDE Otto
166. be WALLAYS Jens