Baguet-miba-indulek-derito

81. HEYSE Jari
82. be MICHIELS Killian
83. be MOONS Steven
84. be PIETERS Laurent
85. au SUNDERLAND Dylan
86. be VAN IMPE Stef

BMC Development Team

161. ru SIVAKOV Pavel
162. nz DOBBS Sam
163. ch SPENGLER Lukas
164. nl TIETEMA Bas
165. be VAN HOOYDONCK Nathan
166. nl EENKHOORN Pascal

Color Code - Arden

201. be ARIMONT Charlie
202. be BERO Wallace
203. be DE WINTER Gordon
204. be LOY Antoine
205. be PALM Martin
206. be PICOUX Maximilien

Cyclingteam Sachsen

171. de BAUER Martin
172. de BINAY Noah
173. de HäHNEL Frederik
174. RESKE Tim
175. de STARK Immanuel
176. de STEIDTEN Lukas

Fachklinik Dr Herzog - Sassonie

211. BERGER Leonhardt
212. de BRüCK Victor
213. de ECHTERMANN Leon
214. HORN Moritz
215. de KÜLLMER Philipp
216. de OBERSTEINER Florian

Germany

31. de ACKERMANN Pascal
32. de EGNER Arne
33. de HALLER Patrick
34. de MATHIS Marco
35. de REUTTER Sven
36. de TSCHERNOSTER Jan

Ked - Stevens Radteam

51. de CARSTENSEN Lucas
52. de JüRß Malte
53. de MALCHAREK Moritz
54. de NIEDERLAG Luca
55. de SCHMIEDEL Sebastian
56. de SCHUBERT Erik

Klein Constantia

121. de JONAS Bokeloh
122. fr CAVAGNA Rémi
123. es GARCIA CORTINA Ivan
124. pl KASPERKIEWICZ Przemyslaw
125. de SCHACHMANN Maximilian
126. nz SCHREURS Hamish

LKT Team Brandenburg

91. de FRAHM Jasper
92. de FRANZ Marcel
93. de KANTER Max
94. de ROHDE Leon
95. de SOBALLA Carl
96. WILLWOHL Willi

Matrix Racing Team

191. de BAUER Dominik
192. BRENNER Nico
193. de DERKSEN Luke
194. de LüBBERS Raven
195. de PESCHGES Marcel
196. de THURAU Sven

Nwvg Fila Nijwa Trucks

221. nl BREUKELMAN Chiel
222. nl DE JONG Jeen
223. nl GOEREE Rick
224. nl MEEWISSE John
225. nl MENSINK Rick
226. nl POTZE Niels

P

151. de DINKLER Jonathan
152. de FRANZ Toni
153. de GEßNER Konrad
154. de JÄGELER Robert
155. de SCHOMMARTZ Halvard
156. de STEHLIN Yannik

SEG Racing Academy

1. be BIERMANS Jenthe
2. no EVENSEN Henrik
3. nl JAKOBSEN Fabio
4. cn JIANG Zhi Hui
5. nl KOOISTRA Marten
6. nl VAN DEN BERG Julius

Switzerland

101. ch BOSSENS Julien
102. ch KNIPP Niels
103. ch KUNZ Cyrill
104. ch MADER Gino
105. ch RUDAZ Manuel
106. ch REUTIMANN Matthias

Team Heizomat

111. de KRAUSS Aaron
112. de LÜBBERS Dorian
113. de RAPP Jonas
114. de REDMERS Simon
115. de TREUBEL Pascal
116. de WINTER Laurin

Team Kuota-Lotto

11. de BRAUN Julian
12. de HENN Luca
13. de HUPPERTZ Joshua
14. de BACKOFEN Moritz
15. RAPPS Dario
16. de DRUMM Felix

Team LV Berlin

231. AUGUSTIN Hannes
232. de LENDOWSKI Jeremy
233. de MAGDEBURG Tobias
234. de RUDOLPH Justin
235. de SCHULZ Christopher

Team Raceclean

141. ca BOERSMA Willem
142. ca COWAN Alexander
143. ca ELLIOTT William
144. ca JAMIESON Adam
145. ca MACKINNON Sean
146. ca WALSH Edward

Team Sauerland NRW p/b Henley

71. tr AYTEKIN Tunahan
72. de GROSSER Aaron
73. de HARTIG Jonas
74. de KöTTING Marvin
75. de MÜLLER Viktor
76. de SCHOTTEN Joshua

Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling

181. dk WALLIN Rasmus Bogh
183. dk BUSK Elias Helleskov
184. dk GINNERUP Rasmus Esmann
185. dk NORDKROGGAARD Jonas
186. dk SIGGAARD Søren

Team Trefor

21. dk ASGREEN Kasper
22. dk HARDAHL Anders
23. dk HYLDGAARD JEPPE Andreas
24. dk LARSEN Niklas
25. dk RAHBEK Mads
26. dk WüRTZ SCHMITZ Mads

WSA-Greenlife

61. at DALLINGER Christian
62. at KOPFAUF Markus
63. at RATKIC Robin
64. at SCHLEMMER Lukas