Baby-Dump Cyclingteam

. nl SWEERING Harry
. nl VERMEER Tom
. nl KERS Koos Jeroen
. nl VAN BREDA Rick
. nl HOOGHIEMSTER Rene
. nl OTTEMA Rick
. nl DOETS Marco
. nl TIMMERMANS Justin

ColoQuick CULT

. dk HAUGAARD JENSEN Kristian
. dk NIELSEN Jesper Odgaard
. dk VORRE LOURING Aske
. dk LUND Christian Nyvang
. se ANDERBERG Hampus
. dk HERFORTH Dennis
. dk BENDIXEN Louis
. dk VINGEGAARD Jonas

Cyclingteam Jo Piels

. BOSMAN Gert-Jan
. nl VAN RHEE Joey
. nl BRUSSELMAN Twan
. nl REINDERS Elmar
. nl RODENBURG Tim
. nl BAKKER Stephan
. nl DE KLEIJN Arvid
. nl JANSSEN Adriaan

Cyclingteam Join's - De Rijke

. au MULHERN Mitchell
. nl DE GREEF Robert
. nl GROEN Ike
. nl BUGTER Luuc
. nl TALEN Jordi

Kanjers voor Kanjers

. nl JANSSEN Marc
. nl HOUWERS Xaf
. nl HOUWERS Bor
. nl VAN DEN ESSCHERT Daan
. nl DE JONG Robert
. nl HARBERS Lorenzo

Klein Constantia

. cz SISR Frantisek
. fr LECROCQ Jérémy
. fr CAVAGNA Rémi
. pt MATOS Nuno
. be MOLLY Kenny
. cz LEHKY Roman

Leopard Pro Cycling

. de BROCKHOFF Jan
. be VANDENBAK Laurent
. de KRIEGER Alexander
. pt SILVESTRE Fábio
. ee NöMMELA Aksel
. dk OLESEN Patrick
. it FOTI Carmelo
. de MANDRYSCH John

Lotto - Soudal U23

. be GOOLAERTS Michael
. be VAN GOMPEL Mathias
. be PLANCKAERT Edward
. be LEYSEN Senne
. be VERWILST Aaron
. be DEWULF Stan
. dk HONORE Mikkel Frolich
. be GHYS Robbe

Madison Genesis

. gb CRONSHAW Mathew
. nz GUNMAN Taylor
. gb TOBYN Horton
. gb EVANS Joe
. gb STEWART Thomas

Massi - Kuwait Cycling Project

. be TIGRINE Mehdi
. es CASENY Ruben
. es VILANOVA Marc
. kw ALAJMI Abdulhadi
. es COSTA Axel
. es PINTADO Julio

Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel

. nl VAN DER ZWET Arno
. nl HAMELINK Jasper
. nl VAN TRIJP Maarten
. nl RIESEBEEK Oscar
. nl GMELICH MEIJLING Jarno
. KRUL Stef
. nl LOOHUIS Luuk
. nl LINDENBURG Jim

Nwvg-autoschade Bathoorn

. nl BOSKAMP Melvin
. nl POTZE Niels
. nl GOEREE Rick
. nl WIJKEL Stan
. nl POTZE Olaf
. nl REINK Rutger

One Pro Cycling

. au O\' SHEA Glenn
. gb WILLIAMS Peter
. pl BIALOBLOCKI Marcin
. nz SMITH Dion
. gb OPIE Christopher
. pl DOMAGALSKI Karol
. nz MCCORMICK Hayden
. gb BAYLIS Tom

Parkhotel Valkenburg CT

. nl BECKERINGH Derk Abel
. nl NOLTEN Bram
. nl VAN DEN BERG Jim
. nl BEUKEBOOM Dion
. nl SCHULTING Peter
. nl OCKELOEN Jasper
. nl BAKKER Dennis
. nl TE BRAKE Remco

Rabobank Development Team

. GODRIE Stan
. nl TUSVELD Martijn
. nl WOUTERS Sieben
. nl CORNELISSE Mitchell
. nl NIEUWPOORT Jelle
. nl OLIESLAGERS Bob
. nl BOUMANS Dylan
. nl VAN DER HEIJDEN Maik

SEG Racing Academy

. be BIERMANS Jenthe
. no EVENSEN Henrik
. nl DE JONG Martijn
. ARIESEN Tim
. nl JAKOBSEN Fabio
. nl VAN DEN BERG Julius
. dk KLARIS Magnus Bak
. nl KOOISTRA Marten

Team Kuota-Lotto

. de HATZ Christopher
. de FREIENSTEIN Raphael
. de WESTMATTELMANN Daniel
. de HUPPERTZ Joshua
. de LöER Lukas
. de WEINZHEIMER Richard
. de BRAUN Julian
. de HENN Luca

Team Tre Berg-Bianchi

. se LARSEN Richard
. se MAGNUSSON Kim
. se GUSTAVSSON Niklas
. se WETTERHALL Alexander
. se BENGTSSON Ludwig
. se FåGLUM-KARLSSON Marcus
. se HÖÖG Gustav

UWTC De Volharding

. de BHOGAL Alex
. nl HOOGENBOOM Niels
. nl GIJSBERS Laurens
. nl VAN HAASTER Jasper
. nl OVERSTE Matthew
. nl VAN EIS Fabian
. nl HAGEN Paul
. nl VAN MIERLE Jasper

Verandas Willems Cycling Team

. be CALLEEUW Joeri
. DHAENE Brecht
. be VAN BREUSSEGEM Elias
. be VAN ZUMMEREN Stef
. be CORDEEL Sander
. lt KRUOPIS Aidis
. be GHYSELINCK Jan
. be PREMONT Christophe

Wallonie - Bruxelles

. be DUFRASNE Jonathan
. be DELFOSSE Sebastien
. be ISTA Kevyn
. be CHEVALIER Olivier
. be DERNIES Tom
. be DELFOSSE Florent
. be WARNIER Antoine
. be DERUETTE Thomas

WV De Jonge Renner

. nl OLIVIER Daan
. nl GOOS Marc
. nl CREMERS Paul
. nl VAN 'T WESTEINDE Gijs
. nl VAN IERSEL Youri
. nl LöWIK Robin
. nl AKKERMANS Lars
. nl VAN HELVOIRT Nick