Latest Races

DÉMARE Arnaud
1
DÉMARE Arnaud Groupama - FDJ
2
BONNAMOUR Franck B&B Hotels p/b KTM
3
STUYVEN Jasper Trek - Segafredo

Il Lombardia (1.UWT) Como → Bergamo

POGAČAR Tadej
1
POGAČAR Tadej UAE-Team Emirates
2
MASNADA Fausto Deceuninck - Quick Step
3
YATES Adam INEOS Grenadiers

The Women's Tour (2.WWT) General classification

VOLLERING Demi
1
VOLLERING Demi SD Worx
2
LABOUS Juliette Team DSM
3
COPPONI Clara FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope

VOLLERING Demi

WIEBES Lorena

CHABBEY Elise

The Women's Tour (2.WWT) Stage 6 | Haverhill → Felixstowe

BALSAMO Elisa

The Women's Tour (2.WWT ) Stage 6 | Haverhill → Felixstowe

1
BALSAMO Elisa Valcar - Travel & Service
2
WIEBES Lorena Team DSM
3
HOSKING Chloe Trek-Segafredo Women

SPIE Internationale Juniorendriedaagse (2.1) Stage 2b | Sluiskil → Sluiskil

1
DEL GROSSO Tibor Streetjump-Forte Development Team
2
SANLAVILLE Mathias AG2R Citroën U19 Team
3
SKÅR Emil NCF Region Sør

SHMIDT Artem

DEL GROSSO Tibor

SHMIDT Artem

La Philippe Gilbert juniors (2.1) Stage 1 | Aywaille → La Gleize

La Philippe Gilbert juniors (2.1 ) Stage 1 | Aywaille → La Gleize

1
GRUEL Thibaud CREF Pays de la Loire
2
ISIDORE Noa AG2R Citroën U19 Team
3
LAWRENCE Aidan Fensham Howes-MAS Design

GRUEL Thibaud

REINDERINK Joris

SPIE Internationale Juniorendriedaagse (2.1) Stage 2a (ITT) | Axel → Axel

1
TARLING Joshua Flanderscolor - Galloo Team
2
SEGAERT Alec Gaverzicht - Be Okay
3
HANSEN Alexander Arnt NPV-Carl Ras Roskilde Junior

SHMIDT Artem

SHMIDT Artem

SHMIDT Artem

The Women's Tour (2.WWT) Stage 5 | Colchester → Clacton

WIEBES Lorena

The Women's Tour (2.WWT ) Stage 5 | Colchester → Clacton

1
WIEBES Lorena Team DSM
2
BALSAMO Elisa Valcar - Travel & Service
3
VAN 'T GELOOF Marjolein Drops - Le Col s/b TEMPUR.

VOLLERING Demi

WIEBES Lorena

CHABBEY Elise

1
SHMIDT Artem Hot Tubes Development Cycling Team
2
HARTEEL Jelle Gaverzicht - Be Okay
3
LIGHTFOOT Owen Z Junior Race Team

SHMIDT Artem

SHMIDT Artem

SHMIDT Artem

The Women's Tour (2.WWT) Stage 4 | Shoeburyness → Southend-on-Sea

WIEBES Lorena

The Women's Tour (2.WWT ) Stage 4 | Shoeburyness → Southend-on-Sea

1
WIEBES Lorena Team DSM
2
CONSONNI Chiara Valcar - Travel & Service
3
HOSKING Chloe Trek-Segafredo Women

VOLLERING Demi

GUTIÉRREZ Sheyla

CHABBEY Elise

Gran Piemonte (1.Pro) Rocca Canavese → Borgosesia

WALLS Matthew

Gran Piemonte (1.Pro ) Rocca Canavese → Borgosesia

1
WALLS Matthew BORA - hansgrohe
2
NIZZOLO Giacomo Team Qhubeka NextHash
3
KOOIJ Olav Team Jumbo-Visma

The Women's Tour (2.WWT) Stage 3 (ITT) | Atherstone → Atherstone

VOLLERING Demi

The Women's Tour (2.WWT ) Stage 3 (ITT) | Atherstone → Atherstone

1
VOLLERING Demi SD Worx
2
LOWDEN Joscelin Drops - Le Col s/b TEMPUR.
3
KIRCHMANN Leah Team DSM

VOLLERING Demi

COPPONI Clara

CHABBEY Elise

Milano - Torino (1.Pro) Magenta → Torino (Superga)

ROGLIČ Primož

Milano - Torino (1.Pro ) Magenta → Torino (Superga)

1
ROGLIČ Primož Team Jumbo-Visma
2
YATES Adam INEOS Grenadiers
3
ALMEIDA João Deceuninck - Quick Step